להאכיל ב
הודעות
תגובות

באגטים à la Bouabsa

באגטים à la Bouabsa

כשהתחלתי ללמוד איך לאפות לחם לפני כמה שנים, המטרה שלי אז, כפי שהוא עד עצם היום הזה, היה אמור להיות מסוגל לאפות לחמים עם טעם מעולה, מרקם ואסתטיקה. רוב ספרי לחם שקראתי בזמן, כמו גם רוב של האופים המקצועיים שאיתו הייתי מדובר, שהדגשתי את השימוש בהעדפה, בין אם זה יהיה fermentée פאטה, poolish או שאור, כדי להוציא מהם הטעם המרבי של הלחם. איבדה אי שם בשיחה הייתה העובדה שהשימוש בpreferments התפתח כיותר של נוחות חוסך זמן ותזמון לייצור מסחרי לחם (ראה הערה של ג'דסון להלן) ושהשימוש בם לא היה, למעשה, צורך בייצור של לחם מלא בטעם. השימוש בשיטות בצק ישירים, המכיל צעד תסיסה ארוך, איטי, גם יכול לייצר לחמים טעימים להפליא.

להמשך קריאה »

טחינת לחם

טחינת לחם, מוצג עם זרעי שומשום טחינה ו

אם אי פעם היה לך את התענוג של דגימת חתיכת החלבה, שרקיחה מבוססת זרעי שומשום מתוק, צפוף ומתפורר, אז אתה תבין למה אני כבר מאוהב בטעם שומשום מאז ילדות. שומשום ולחם הוא שילוב קלאסי. אם פיזר על גבי כיכר, כמו בלחם שומשום המובהק סקול, או שולב הלחם יחד עם זרעים אחרים, אגוזים ו / או דגנים כחלק מכיכר דגנים, זרעי שומשום להוסיף טעם ייחודי, עשיר שמשלים באופן מושלם אופי מטבע אגוזים של בצק חיטה מותססת היטב.

להמשך קריאה »

כאב אלואיז

כאב אלואיז עם (משמאל לימין) חלב קוקוס, צוף אגבה ושמן קוקוס

לאחר שעשה את המחויבות בתחילת השנה לאכול רק מזונות שהם טריים, לא מעובד ומזין, אני יודע איך זה מרגיש לוותר על מאכלים שאחד התרגל ולנהנה לאורך השנים. לכן היה עם תחושה גדולה של אמפתיה שאני למדתי שאלואיז, בת 10½ השנה של חבר הטוב שלי פלו (מחבר של בלוג האוכל הנפלא Makanai), הורה לאחרונה על ידי הרופא שלה שהיא צריכה לכלול את כל מוצרי חלב מ הדיאטה שלה. גברת צעירה צרפתית שכבר לא יכול לאכול גלידה, חמאה או גבינה? Quelle אימה! וזה שלא לדבר על האיסור על כל הלחמים מועשרים בחמאה המתוקה ומאפים לאשר הצרפתיים הפכו מפורסמת. זהו מצב שיש לתקן!

להמשך קריאה »

דגני לחם

דגני לחם

כולם בסדר. קבל את המכתבים ראשי התיבות שלך וצלב עט. זה לחם שאתה פשוט חייב לכתוב עליו הביתה.

עד לנקודה זו, אני כבר לא היה מעריץ גדול אמיתי של לחם דגנים. אולי זה בגלל שמעולם לא היה לי את העונג של דגימת כיכר דגנים באמת עשויה היטב. לי, לחם דגנים תמיד העלה תמונות של קרשים כבדים, יבשים וחסרי טעם של קרטון גלי. אבל עם הרזולוציה של השנה החדשה שלי מנסה לאכול מאכלים שהם יותר טובים בשבילי (לא, אני לא לגמרי להיות ויתור על קרואסון או הפרוסה המזדמנים של בריוש אבל אני מנסה לאכול פחות וכולל רק מזון טבעי, ללא כל תוספות בתזונה שלי), החלטתי לבחון מחדש את העולם של דגנים מלאים.

להמשך קריאה »

Bialys

קלוי Bialy עם חמאה וסלמון מעושן - מושלם לארוחת בוקר או בראנץ '

אם היה לחם אחד שיכול באופן לגיטימי לתבוע להיות ייגל של 'יורש עצר', זה היה צריך להיות Bialy. בן דוד הפחות מוכר לבייגל, Bialy נקרא על שמו ביאליסטוק, העיר בפולין שממנו מקורו. כמו בייגל, יש Bialy פירור לעיס, עָרֵב אופייני. עם זאת, כי הוא כאן מסתיים הדמיון. שלא כמו קרום ייגל המבריק, עמוק חום, קרום Bialy הוא רך וקמחי. ובמקום חור במרכז הספורט Bialy הזחה מרכזית שבו כמות קטנה של מתגורר בצל קצוץ, נותנת טעם חתימתו Bialy.

להמשך קריאה »

100% לחם הלבן סנדוויץ חיטה מלאה

כילד, אני, כמו אמריקאים רבים אחרים, היה מותנה (! שלא במתכוון, אני בטוח ... לא תיאוריית קונספירציה כאן) לחשוב על לחם רק כתוספת; לבן בצקים, פלטפורמה חסרה טעם לפרוסות של בשר ארוחת צהריים, חמאת בוטנים או כל מילוי אחר שקרה לי למצוא את דרכה לתוך כריך ארוחת הצהריים בבית הספר שלי. אבל לחם כריך לא חייב להיות משעמם וחסר השראה. עם קצת דמיון, אפילו לחם כריך פשוט יכול לקחת את מרכז במה, מתן שני, טעם מספק עמוק wheaty ותזונה דרושה.

להמשך קריאה »

תפוחי אדמה כרישה לחם

תפוחי אדמה כרישה לחם

עם הגעתו של האביב כאן בניו אינגלנד (אם כי עם טמפרטורות הערב עדיין מתחת לאפס, אחד יהיה מתקשה למצוא עדויות לחזרתו של האביב), מחשבות הגסטרונומית להפוך מ, "מזונות נוחות 'העשירים משמעותיים של חורף לקל יותר, נסיעה מרעננת. אבל מה של אלה מאתנו שרוצים להמשיך וליהנות מכמה מהטעמים העשירים של חורף בכל ימות השנה? לחם כרישה תפוח אדמה בצורה מושלמת Sates הרצון הזה. ספוגים בטעמים של מרק כרישה תפוח אדמה עשירה, הניחוח העמוק, הארצי של תפוחי אדמה טריות קלויים והמבטא מעט צמחי הניתן על ידי הכרישה לשלב לתת לחם שיהיה מותאם באופן אידיאלי כליווי לסלט או מרק אור.

להמשך קריאה »

Gougères

Gougères

אני חושב שזה היה במסעדת סצ'ואן הסינית שבו הרשימה ראשונה התחילה. לאחר נשיכה של מנה חריפה במיוחד של מאפה טופו (שעועית חריפה), תפסתי את כוס המים שלי, שהופל כמחצית מתכולתו, ולאחר הפחתה באש על הלשון שלי למבעבע בלבד, פניתי לאשתי ואמרתי , "מים צריך להיות אחת ההמצאות הגדולות ביותר בעולם!". לפיכך, הרשימה של ההמצאות הגדולים ביותר בעולם שלי נולדה.

עכשיו, לפני שאני מקבל תגובות לזרום, וציינו כי מים היא לא ממש 'המצאה', אני מבקש מכם לשאת איתי ולאפשר לי את המרחב להשתמש במילה 'ההמצאה' במובן הרחב ביותר האפשרי. למה הסובלנות המבוקשת? בגלל הרשימה של ההמצאות הגדולים ביותר בעולם שלי כוללת המצאות, תגליות, משאבים טבעיים ... טוב, אתה מקבל את התמונה. ומה כל זה צריך לעשות עם gougères? Gougères לקרות כדי להיות עם שני מרכיבים שנמצאים ברשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי; מים, מס '2 ברשימה שלי וגבינה, מס' 4 (טיפול מישהו לנחש מה # 1 והמס '3 הם?).

להמשך קריאה »

סקול

סקול

כמו רוב הערים הגדולות בארה"ב, העיר שלי בבית, בוסטון, היא לנגה נפלאה מ של אנשים מרקעים אתני ותרבותית רבים ושונה. של בוסטון הנורה 'אנד, העשיר בהיסטוריה הקולוניאלית, הוא היום ביתה של קהילה איטלקית-אמריקנית תוססת. אחת הפעילויות האהובות עליי מאז ומתמיד היה לטייל לאורך הרחובות הצרים של נורת 'אנד ונהנו מן ההמולה (אני עשיתי, אחרי הכל, להוציא את שנות הילדות שלי בברוקלין, ניו-יורק) ואילו, בדרך, דגימת הנסיעה בכמה של מסעדות רבות איטלקיות, חנויות מזון מיוחדות, וכמובן, מאפיות.

להמשך קריאה »

ג'בטה נעשתה באמצעות טכניקה החדשה טנדם

בפוסט הקודם (עוד הרהורים על ערבוב ...), שתארתי זה עתה המציא טכניקה "בנוסף כפול קמח 'בצק ערבוב שיאפשר אופה בית, תוך שימוש בשולחן קונבנציונלי לעמוד מיקסר, כדי לייצר בצק מפותח, יפה מוגזים כמעט זהה לאלה המיוצרים על ידי אופים מקצועיים תוך שימוש בציוד ערבוב מסחרי. למרות שזה היה הראה כי אחד יכול להשתמש בטכניקה הכפולה בנוסף קמח לייצר שאור au כאב עם הפירור הפתוח הרצוי, עדיין לא הייתה שאלה על הרבגוניות של הטכניקה. יכול להכפיל בנוסף קמח לשמש לייצור הסוג של בצק גבוה לחות המשמש ליצירת מבנה אופייני פירור הפתוח לרווחה של ג'בטה?

להמשך קריאה »

ישן יותר הודעות »