להאכיל על
הודעות
תגובות

באגטים à la Bouabsa

באגטים à la Bouabsa

כשהתחלתי ללמוד כיצד לאפות לחם לפני כמה שנים, המטרה שלי אז, כפי שהוא עד עצם היום הזה, היה אמור להיות מסוגל לאפות לחמים עם טעם מעולה, מרקם ואסתטיקה. רוב ספרי לחם שקראתי בזמן, כמו גם רוב האופים המקצועיים שאיתם הייתי מדובר, הדגשתי את השימוש בהעדפה, בין אם זה יהיה fermentée פאטה, poolish או שאור, כדי להוציא מהם הטעם המרבי של הלחם. איבדה אי שם בשיחה הייתה העובדה שהשימוש בpreferments התפתח כיותר של נוחות בזמן שמירה ותזמון לייצור מסחרי לחם (ראה הערה על ידי ג'אדסון בהמשך) ושהשימוש בם לא היה, למעשה, צורך לייצור של לחם מלא בטעם. השימוש בשיטות בצק ישירים, המכיל שלב תסיסה ארוך, איטי, גם יכול לייצר לחמים טעימים להפליא.

המשך קריאה »

טחינת לחם

טחינת לחם, מוצג עם זרעי טחינה והשומשום

אם אי פעם היה לך את התענוג של דגימת חתיכת החלבה, שרקיחה מבוססת שומשום מתוק, צפוף ומתפורר, ואז אתה תבין למה אני כבר מאוהב בטעם שומשום מאז ילדות. זרעי שומשום ולחם הם שילוב קלאסי. אם פיזר על גבי כיכר, כמו בלחם שומשום המובהק סקול, או שולב בלחם יחד עם זרעים אחרים, אגוזים ו / או דגנים כחלק מכיכר דגנים, שומשום להוסיף טעם ייחודי, עשיר שמשלים באופן מושלם אופי מיסוד אגוזים של בצק חיטה מותססת היטב.

המשך קריאה »

כאב אלואיז

כאב אלואיז עם (משמאל לימין) חלב קוקוס, צוף אגבה ושמן קוקוס

לאחר שעשה את המחויבות בתחילת השנה לאכול מזונות רק כי הם טריים, לא מעובדים ומזינים, אני יודע איך זה מרגיש לוותר על מאכלים שאחד התרגל ולנהנה לאורך השנים. לכן היה עם תחושה גדולה של אמפתיה שאני למדתי שאלואיז, בת 10½ השנה של חבר הטוב שלי פלו (מחבר בלוג האוכל הנפלא Makanai), הונחתה לאחרונה על ידי הרופא שלה שהיא צריכה לכלול את כל מוצרי חלב מ הדיאטה שלה. גברת צעירה צרפתית שכבר לא יכול לאכול גלידה, חמאה או גבינה? Quelle horreur! וזה שלא לדבר על האיסור על כל הלחמים מועשרים בחמאה המתוקה ומאפים שצרפתים הפכו להיות מפורסם. זהו מצב שחייב לתקן!

המשך קריאה »

Multigrain לחם

Multigrain לחם

כולם בסדר. קבל את נייר המכתבים של ראשי התיבות שלך וצלב עט. זה לחם שאתה פשוט חייב לכתוב עליו הביתה.

עד לנקודה זו, אני כבר לא היה מעריץ גדול אמיתי של לחם דגנים. אולי זה בגלל שמעולם לא היה לי את העונג של דגימת כיכר דגנים באמת עשויה היטב. לי, לחם דגנים תמיד העלה באוב תמונות של קרשים כבדים, יבשים וחסרי טעם של קרטון גלי. אבל עם הרזולוציה השנה החדשה שלי מנסה לאכול מזונות שהם טובים יותר עבורי (לא, אני לא לגמרי להיות ויתור על קרואסון או הפרוסה המזדמנים של בריוש אבל אני מנסה לאכול פחות וכולל רק מזונות טבעיים, ללא כל תוספות בתזונה שלי), החלטתי לבחון מחדש את העולם של דגנים מלאים.

המשך קריאה »

Bialys

קלוי Bialy עם חמאה וסלמון מעושן - מושלם לארוחת בוקר או בראנץ

אם היה לחם אחד שלגיטימי יכול לתבוע להיות בייגל של 'יורש עצר', זה היה צריך להיות Bialy. בת דודה הפחות מוכרת לבייגל, Bialy נקרא על שמו ביאליסטוק, העיר בפולין שממנו מקורו. כמו בייגל, יש Bialy פירור לעיס, ערב לחך, אופייני. עם זאת, זה שבו מסתיים הדמיון. שלא כמו קרום ייגל המבריק, עמוק בצבע חום, קרום Bialy הוא רך וקמחי. ובמקום חור במרכז, ספורט Bialy כניסה מרכזית שבו כמות קטנה של מתגורר בצל קצוץ, נותנת את טעם חתימתו Bialy.

המשך קריאה »

100% לחם כריך לבן חיטה מלאה

כילד, אני, כמו אמריקאים רבים אחרים, היה מותנה (! שלא במתכוון, אני בטוח ... לא תיאוריית קונספירציה כאן) לחשוב על לחם רק כתוספת; לבן בצקים, פלטפורמה חסרה טעם לפרוסות של בשר ארוחת צהריים, חמאת בוטנים או כל מילוי אחר שקרה לי למצוא את דרכה לתוך כריך ארוחת הצהריים בבית הספר שלי. אבל לחם כריך לא חייב להיות משעמם וחסר השראה. עם קצת דמיון, אפילו לחם כריך פשוט יכול לקחת את מרכז במה, מתן שני, טעם מספק עמוק wheaty ותזונה דרושה.

המשך קריאה »

תפוחי אדמה כרישה לחם

תפוחי אדמה כרישה לחם

עם הגעתו של האביב כאן בניו אינגלנד (אם כי עם טמפרטורות הערב עדיין מתחת לאפס, אחד יהיה מתקשה למצוא עדויות לחזרתו של האביב), מחשבות הגסטרונומית להפוך מ, "מזונות הנוחות העשירים משמעותיים של חורף לבהיר יותר, יותר נסיעה מרעננת. אבל מה של אלה מאתנו שרוצים להמשיך וליהנות מכמה מהטעמים לבביים של חורף בכל ימות השנה? לחם כרישה תפוח אדמה בצורה מושלמת Sates הרצון הזה. ספוגים בטעמים של מרק כרישה תפוח אדמה עשירה, ארומה העמוק, הארצי של תפוחי אדמה טריות קלויים והמבטא מעט צמחי הניתן על ידי הכרישה לשלב לתת לחם שיהיה מתאים באופן אידיאלי כליווי לסלט או מרק אור.

המשך קריאה »

Gougères

Gougères

אני חושב שזה היה במסעדת סצ'ואן הסינית שבו הרשימה ראשונה התחילה. אחרי ביס של מנה במיוחד חריפה של מאפו טופו (טופו המתובל), תפסתי את כוס המים שלי, שהופל כמחצית מתכולתה, ולאחר הפחתה באש על הלשון שלי לערמה מעלה עשן בלבד, פניתי לאשתי ואמרתי , "מים צריך להיות אחד מההמצאות הגדולות ביותר בעולם!". לפיכך, רשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי נולדה.

עכשיו, לפני שאני מקבל תגובות לזרום, וציינו כי מים היא לא אך ורק 'המצאה', אני מבקש מכם לשאת איתי ולאפשר לי את המרחב להשתמש במילה 'ההמצאה' במובן הרחב ביותר האפשרי. למה ההבלגה המבוקשת? בגלל רשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי כוללת המצאות, תגליות, משאבים טבעיים ... טוב, אתה מקבל את התמונה. ומה כל זה צריך לעשות עם gougères? Gougères לקרות כדי להיות עם שני מרכיבים שנמצאים ברשימה של ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי; מים, מס '2 ברשימה שלי וגבינה, מס' 4 (טיפול מישהו לנחש מה # 1 והמס '3 הם?).

המשך קריאה »

סקול

סקול

כמו רוב הערים הגדולות בארה"ב, העיר שלי בבית, בוסטון, היא לנגה נפלאה מ é של אנשים מרקעים אתני ותרבותית רבים ושונה. הצפוני של בוסטון סוף, עשיר בהיסטוריה הקולוניאלית, הוא היום בית לקהילה איטלקית האמריקאית תוססת. אחת הפעילויות האהובות עליי תמיד היה לטייל לאורך הרחובות הצרים של קצה הצפון ונהנו מן ההמולה (אני עשיתי, אחרי הכל, לבלות שנות הילדות שלי בברוקלין, ניו יורק), ואילו, לאורך הדרך, דגימת הנסיעה בכמה של מסעדות רבות איטלקיות, חנויות מזון מיוחדות, וכמובן, מאפיות.

המשך קריאה »

ג'בטה נעשתה באמצעות טכניקה החדשה טנדם

בהודעה הקודמת (עוד הרהורים על ערבוב ...), שתארתי זה עתה המציא טכניקה "בנוסף כפול קמח 'בצק ערבוב שיאפשר אופה בית, תוך שימוש בשולחן קונבנציונלי לעמוד מיקסר, לייצר בצק מפותח, יפה, מוגזים כמעט זהה לאלה המיוצרים על ידי אופים מקצועיים תוך שימוש בציוד ערבוב מסחרי. למרות שזה בא לידי ביטוי שאפשר להשתמש בטכניקה הכפולה בנוסף קמח כדי לייצר שאור au כאב עם הפירור הפתוח הרצוי, עדיין לא הייתה שאלה על הרבגוניות של הטכניקה. יכול להכפיל בנוסף קמח לשמש לייצור הסוג של בצק גבוה לחות המשמש ליצירה אופייני מבנה פירור הפתוח לרווחה של ג'בטה?

המשך קריאה »

הודעות ישנות יותר »