להאכיל ב
הודעות
תגובות

באגטים à la Bouabsa

באגטים à la Bouabsa

כשהתחלתי ללמוד איך לאפות לחם לפני כמה שנים, המטרה שלי אז, כפי שהוא עד היום, היה אמור להיות מסוגל לאפות לחמים עם טעם מעולה, מרקם ואסתטיקה. רוב ספרי לחם שקראתי בזמן, כמו גם רוב האופים המקצועיים שאיתו הייתי מדובר, שהדגשתי את השימוש בהעדפה, בין אם זה יהיה fermentée פאטה, poolish או שאור, כדי להוציא מהם הטעם המרבי של הלחם. איבדה אי שם בשיחה הייתה העובדה שהשימוש בpreferments התפתח כיותר של נוחות חוסך זמן ותזמון לייצור מסחרי לחם (ראה הערה בג'דסון בהמשך) ושהשימוש בם לא היה, למעשה, הכרח לייצור של לחם מלא בטעם. השימוש בשיטות בצק ישירים, המכיל צעד תסיסה ארוך, איטי, גם יכול לייצר לחמים טעימים להפליא.

המשך קריאה »

טחינת לחם

טחינת לחם, מוצג עם זרעי טחינה והשומשום

אם אי פעם היה לך את התענוג של דגימת חתיכת החלבה, שרקיחה מבוססת שומשום מתוק, צפוף ומתפורר, ואז אתה תבין למה אני כבר מאוהב בטעם שומשום מאז ילדות. שומשום ולחם הוא שילוב קלאסי. אם פיזר על גבי כיכר, כמו בלחם שומשום המובהק סקול, או שולב בלחם יחד עם זרעים אחרים, אגוזים ו / או דגנים כחלק מכיכר דגנים, שומשום להוסיף טעם ייחודי, עשיר שמשלים באופן מושלם אופי מטבעו מטורף של בצק חיטה מותססת היטב.

המשך קריאה »

כאב אלואיז

כאב אלואיז עם (משמאל לימין) חלב קוקוס, צוף אגבה ושמן קוקוס

לאחר שנעשה את התחייבותה בתחילת השנה לאכול רק מזון שהם טריים, לא מעובדים ומזינים, אני יודע איך זה מרגיש לוותר על מאכלים שאחד התרגל ולנהנה לאורך השנים. על כן הייתי תחושה גדולה של אמפתיה שאני למדתי שאלואיז, בתו בת 10½ השנה של חבר הטוב שלי פלו (מחבר בלוג האוכל הנפלא Makanai), הורה לאחרונה על ידי הרופא שלה שהיא צריכה לכלול את כל מוצרי חלב מ הדיאטה שלה. גברת צעירה צרפתית שכבר לא יכול לאכול גלידה, חמאה או גבינה? Quelle horreur! וזה שלא לדבר על האיסור על כל הלחמים מועשרים בחמאה המתוקה ומאפים שהצרפתים הפכו מפורסמת. זהו מצב שחייב לתקן!

המשך קריאה »

דגני לחם

דגני לחם

כולם בסדר. קבל את נייר המכתבים של ראשי התיבות שלך וצלב עט. זה לחם שאתה פשוט חייב לכתוב עליו הביתה.

עד לנקודה זו, אני כבר לא הייתי מעריץ גדול אמיתי של לחם דגנים. אולי זה בגלל שמעולם לא היה לי את העונג של דגימת כיכר דגנים באמת עשויה היטב. לי, לחם דגנים תמיד העלה בו תמונות של לוחות כבדים, יבשים וחסרי טעם של קרטון גלי. אבל עם הרזולוציה השנה החדשה שלי מנסה לאכול מזונות שהם טובים יותר בשבילי (לא, אני לא לגמרי שמוותר קרואסון או הפרוסה המזדמנים של בריוש אבל אני מנסה לאכול פחות וכולל רק מזונות טבעיים, ללא כל תוספות בתזונה שלי), החלטתי לבחון מחדש את העולם של דגנים מלאים.

המשך קריאה »

Bialys

קלוי Bialy עם חמאה וסלמון מעושן - מושלם לארוחת בוקר או בראנץ '

אם היה לחם אחד כי חוקים הם יכולים לתבוע להיות בייגל של 'יורש עצר', זה היה צריך להיות יאלי. בת דודה הפחות מוכרת לבייגל, יאלי נקרא על שמו ביאליסטוק, העיר בפולין שממנו מקורו. כמו בייגל, יש Bialy פירור לעיס, עָרֵב אופייני. עם זאת, זה המקום שבו מסתכם הדמיון. שלא כמו קרום ייגל המבריק, עמוק בצבע חום, קרום יאלי הוא רך וקמחי. ובמקום חור במרכז, ספורט Bialy כניסה מרכזית שבו כמות קטנה של מתגורר בצל קצוץ, נותנת טעם חתימתו יאלי.

המשך קריאה »

100% לחם כריכים לבנים חיטה מלאה

כילד, אני, כמו אמריקאים רבים אחרים, היה מותנה (! שלא במתכוון, אני בטוח ... לא תיאוריית קונספירציה כאן) לחשוב על לחם רק כתוספת; לבן בצקים, פלטפורמה חסרה טעם לפרוסות של בשר ארוחת צהריים, חמאת בוטנים או כל מילוי אחר שקרה כדי למצוא את דרכה לתוך כריך ארוחת הצהריים בבית הספר שלי. אבל לחם כריך לא חייב להיות משעמם וחסר השראה. עם קצת דמיון, אפילו לחם כריך פשוט יכול לקחת את מרכז במה, מתן שני, טעם מספק עמוק wheaty ותזונה דרושה.

המשך קריאה »

תפוחי אדמה כרישה לחם

תפוחי אדמה כרישה לחם

עם הגעתו של האביב כאן בניו אינגלנד (אם כי עם טמפרטורות הערב עדיין מתחת לאפס, אחד יהיה מתקשה למצוא עדויות לחזרתו של האביב), מחשבות הגסטרונומית להפוך מ, "מזונות הנוחות העשירים משמעותיים של חורף לבהיר יותר, יותר נסיעה מרעננת. אבל מה של אלה מאתנו שרוצים להמשיך וליהנות מכמה הטעמים העשירים של חורף בכל ימות השנה? לחם כרישה תפוח אדמה בצורה מושלמת Sates הרצון הזה. ספוגים בטעמים של מרק כרישה תפוח אדמה עשירה, ארומה העמוק, הארצי של תפוחי אדמה טריות קלויים והמבטא מעט צמחי הניתן על ידי הכרישה לשלב לתת לחם שיהיה מותאם באופן אידיאלי כליווי לסלט או מרק אור.

המשך קריאה »

Gougères

Gougères

אני חושב שזה היה במסעדת סצ'ואן הסינית שבו הרשימה ראשונה התחילה. אחרי ביס של מנה במיוחד חריפה של מאפו טופו (שעועית פיקנטית), תפסתי את כוס מים שלי, שהופל כמחצית מהתכולה ו, לאחר הפחתה באש על הלשון שלי לעשן סמיך בלבד, פניתי לאשתי ואמרתי , "מים חייבים להיות אחד מההמצאות הגדולות ביותר בעולם!". כך, הרשימה של ההמצאות הגדולים ביותר בעולם שלי נולדה.

עכשיו, לפני שאני מקבל תגובות לזרום, וציינו כי מים היא לא ממש "המצאה", אני מבקש מכם לשאת איתי ולאפשר לי את המרחב להשתמש במילה "המצאה" במובן הרחב ביותר האפשרי. למה הסובלנות המבוקשת? מכיוון שהרשימה של ההמצאות הגדולים ביותר בעולם שלי כוללת המצאות, תגליות, משאבים טבעיים ... טוב, אתה מקבל את התמונה. ומה כל זה צריך לעשות עם gougères? Gougères לקרות כדי להיות עם שני מרכיבים שנמצאים ברשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי; מים, מס '2 ברשימה שלי וגבינה, מס' 4 (טיפול מישהו לנחש מה # 1 והמס '3 הם?).

המשך קריאה »

סקול

סקול

כמו רוב הערים הגדולות בארה"ב, העיר שלי בבית, בוסטון, היא לנגה נפלאה מ של אנשים מרקעים אתני ותרבותית שונים. בוסטון הנורה 'אנד, העשיר בהיסטוריה הקולוניאלית, הוא היום בית לקהילה איטלקית-אמריקנית תוססת. אחת הפעילויות האהובות עליי תמיד היה לטייל לאורך הרחובות הצרים של נורת 'אנד ונהנו מן ההמולה (עשיתי, אחרי הכל, להוציא את שנות הילדות שלי בברוקלין, ניו-יורק), ואילו, בדרך, דגימת הנסיעה בכמה של מסעדות רבות איטלקיות, חנויות מזון מיוחדות, וכמובן, מאפיות.

המשך קריאה »

ג'בטה נעשתה באמצעות טכניקה החדשה טנדם

בפוסט הקודם (יותר הרהורים על ערבוב ...), שתארתי זה עתה המציא טכניקה "בנוסף כפול קמח 'בצק ערבוב שיאפשר אופה ביתי, תוך שימוש בשולחן קונבנציונלי לעמוד מיקסר, לייצר בצק מפותח, יפה מוגזים כמעט זהה לאלה המיוצרים על ידי אופים מקצועיים תוך שימוש בציוד ערבוב מסחרי. למרות שזה בא לידי ביטוי שאפשר להשתמש בטכניקה הכפולה בנוסף קמח כדי לייצר שאור au כאב עם הפירור הפתוח הרצוי, עדיין לא הייתה שאלה על הרב-הגוני של הטכניקה. יכול להכפיל בנוסף קמח לשמש לייצור הסוג של בצק גבוה לחות המשמש ליצירה אופייני מבנה פירור הפתוח לרווחה של ג'בטה?

המשך קריאה »

הודעות ישנות יותר »