ניזונים
הודעות
תגובות

באגטים à la Bouabsa

באגטים à la Bouabsa

כשהתחלתי ללמוד כיצד לאפות לחם לפני כמה שנים, המטרה שלי אז, כפי שהוא עד עצם היום הזה, היה אמור להיות מסוגל לאפות לחמים עם טעם מעולה, מרקם ואסתטיקה. רוב ספרי לחם שקראתי באותה העת, כמו גם רוב האופים המקצועיים שאיתם הייתי מדובר, שהדגיש את השימוש בהעדפה, בין אם זה יהיה fermentée פייט, poolish או שאור, כדי להוציא מהם הטעם המרבי של הלחם. אבדה אי שם בשיחה הייתה העובדה שהשימוש בpreferments התפתח כיותר של נוחות וחיסכון בזמן, תזמון לייצור לחם מסחרי (ראה תגובה על ידי ג'דסון להלן) וכי השימוש בם לא היה, למעשה, הכרח לייצור של לחם מלא בטעם. השימוש בשיטות בצק ישירים, המכיל שלב תסיסה ארוך ואיטי, יכול גם לייצר לחמים טעימים להפליא.

להמשך קריאה »

טחינת לחם

טחינת לחם, שמוצג עם זרעי טחינה והשומשום

אם אי פעם היה לך את התענוג של דגימת חתיכת החלבה, שרקיחה מבוססת שומשום מתוקה, צפופה ומתפוררת, אז אתה תבין למה אני כבר מאוהב של טעם שומשום מאז ילדותה. שומשום ולחם הוא שילוב קלאסי. בין אם פיזר על גבי כיכר, כמו בלחם שומשום המובהק סקול, או שולב בלחם יחד עם זרעים, אגוזים ו / או דגנים אחרים כחלק מכיכר multigrain, שומשום להוסיף טעם ייחודי, עשיר שמשלים באופן מושלם אופי מיסוד אגוזים של בצק חיטה מותססת היטב.

להמשך קריאה »

כאב אלואיז

כאב אלואיז עם (משמאל לימין) חלב קוקוס, נקטר אגבה ושמן קוקוס

לאחר שבצע את המחויבות בתחילת שנה זו לאכול מזונות רק כי הם טריים, לא מעובדים ומזינים, אני יודע מה זה מרגיש כמו לוותר על מאכלים שאחד לא התרגל ונהנה לאורך השנים. לכן היה עם תחושה של אמפתיה גדולה שלמדתי שאלואיז, בת 10 ½ בת של חבר הטוב שלי פלו (מחבר בלוג האוכל הנפלא Makanai), הונחתה לאחרונה על ידי הרופא שלה שהיא צריכה לכלול את כל מוצרי חלב מ הדיאטה שלה. גברת צעירה צרפתית, שכבר לא יכול לאכול גלידה, חמאה או גבינה? Quelle horreur! וזה שלא לדבר על האיסור על כל לחמים מועשרים בחמאה המתוקה ומאפים שלצרפת הפכו להיות מפורסמת. זהו מצב שחייב לתקן!

להמשך קריאה »

Multigrain לחם

Multigrain לחם

כולם בסדר. צא הכתיבה ראשי התיבות שלך ועט קרוס. זה לחם שאתה פשוט חייב לכתוב עליו הביתה.

עד לנקודה זו, אני כבר לא הייתי מעריץ גדול אמיתי של לחם multigrain. אולי זה בגלל שמעולם לא היה לי את העונג של דגימת כיכר multigrain באמת עשויה היטב. אליי, לחם multigrain תמיד באוב דימויים של קרשים כבדים, יבשים וחסרי טעם של קרטון גלי. אבל עם הרזולוציה של השנה החדשה שלי מנסה לאכול מזונות שהם יותר טובים בשבילי (לא, אני לא לגמרי ניתן לוותר על קרואסון או הפרוסה המזדמנים של בריוש אבל אני מנסה לאכול פחות וכוללים רק מזונות טבעיים, ללא כל תוספות בתזונה שלי), החלטתי לבחון מחדש את העולם של דגנים מלאים.

להמשך קריאה »

יאלי

טוסט ביאלי עם חמאה וסלמון מעושן - מושלם לבראנץ' או ארוחת בוקר

אם היה לחם אחד שיכול באופן לגיטימי לתבוע להיות ייגל של 'יורש העצר', זה היה צריך להיות הביאלי. בת דודה הפחות מוכרת לבייגל, הביאלי נקרא על שמו ביאליסטוק, העיר בפולין שממנו הוא נובעת. כמו בייגל, יש הביאלי פירור לעיס, טעים אופייני. עם זאת, כי הוא שם מסתיים הדמיון. שלא כמו קרום ייגל המבריק, עמוק בצבע חום, קרום הביאלי הוא רך ומקומח. ובמקום חור במרכז הספורט הביאלי כניסה מרכזית שבו כמות קטנה של שוכן בצל קצוץ, נותן את טעם הביאלי חתימתו.

להמשך קריאה »

100% לחם סנדוויץ לבן חיטה מלאה

כילד, אני, כמו אמריקאים רבים אחרים, היה מותנה (שלא במתכוון, אני בטוח ... לא תיאוריית קונספירציה כאן!) לחשוב על לחם רק כתוספת; לבן בצקים, פלטפורמה לא מתובלת לפרוסות של בשר ארוחת צהריים, חמאת בוטנים או כל מילוי אחר שקרה כדי למצוא את דרכו לתוך כריך ארוחת הצהריים בבית הספר שלי. אבל לחם כריך לא חייב להיות משעמם וחסר השראה. עם קצת דמיון, אפילו לחם כריך פשוט יכול לקחת את מרכז במה, ומספק שני, טעם סיפוק עמוק wheaty ותזונה דרושה.

להמשך קריאה »

תפוחי אדמה כרישה לחם

תפוחי אדמה כרישה לחם

עם הגעתו של האביב כאן בניו אינגלנד (אם כי עם טמפרטורות הערב עדיין מתחת לאפס, אחד לא יתקשה למצוא עדויות לחזרתו של האביב), מחשבות הגסטרונומית להפוך מ, 'מזונות נוחות "העשירים משמעותיים של חורף לקל יותר, נסיעה מרעננת. אבל מה של אלה מאתנו שרוצים להמשיך וליהנות מכמה מהטעמים לבביים של החורף לאורך כל השנה? לחם כרישה תפוח אדמה בצורה מושלמת sates את הרצון הזה. רווי הטעמים של מרק כרישה תפוח אדמה עשירה, ארומה העמוק, הארצי של תפוחי אדמה טריות קלויים והמבטא מעט צמחי הניתן על ידי הכרישה לשלב לתת לחם שיהיה מותאם באופן אידיאלי כליווי לסלט או מרק אור.

להמשך קריאה »

Gougères

Gougères

אני חושב שזה היה במסעדה הסינית סצ'ואן שבו הרשימה ראשונה התחילה. אחרי ביס של מנה במיוחד חריפה של מאפו טופו (טופו המתובל), תפסתי את כוס המים שלי, שהופל כמחצית מתכולתה, ולאחר הפחתה באש על הלשון שלי לעשן סמיך בלבד, פניתי לאשתי ואמרתי , "מים חייבים להיות אחד מההמצאות הגדולות ביותר בעולם!". לפיכך, רשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי נולדה.

עכשיו, לפני שאני מקבל תגובות לזרום, וציינו כי מים הוא לא ממש 'המצאה', אני מבקש מכם לשאת איתי ולאפשר לי את המרחב להשתמש במילה 'ההמצאה' במובן הרחב ביותר האפשרי. למה ההבלגה ביקשה? בגלל רשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי כוללת המצאות, תגליות, משאבים טבעיים ... טוב, אתה מקבל את התמונה. ומה כל זה צריך לעשות עם gougères? Gougères לקרות כדי להיות עם שני מרכיבים שנמצאים ברשימת ההמצאות הגדולה ביותר בעולם שלי; מים, מס '2 ברשימה והגבינה שלי, מס' 4 (טיפול מישהו לנחש מה הוא # 1 # 3?).

להמשך קריאה »

סקול

סקול

כמו רוב הערים הגדולות בארה"ב, עיר הבית שלי, בוסטון, היא לנגה é מ 'נפלאה של אנשים מרקעים אתני ותרבותית רבים ושונה. של בוסטון נורת' אנד, העשיר בהיסטוריה הקולוניאלית, הוא כיום ביתה של קהילה איטלקית האמריקנית תוססת. אחת הפעילויות האהובות עליי תמיד היה לטייל לאורך הרחובות הצרים של הקצה הצפוני נהנים מהמהומה (אני לא, אחרי הכל, מבלה את שנות הילדות שלי בברוקלין, ניו יורק) ואילו, לאורך הדרך, דגימת הנסיעה בכמה של הרבה מסעדות איטלקיות, חנויות מזון מיוחדות, וכמובן, מאפיות.

להמשך קריאה »

ג'בטה נעשתה באמצעות טכניקה החדשה טנדם

בפוסט הקודם (עוד הרהורים על ערבוב ...), שתארתי זה עתה המציא טכניקת 'בנוסף כפול קמח' בצק ערבוב אשר תאפשר אופה ביתי, תוך שימוש בשולחן קונבנציונלי עומד מיקסר, כדי לייצר בצק מפותח, יפה מוגזים כמעט זהה לאלה המיוצרים על ידי אופים מקצועיים תוך שימוש בציוד ערבוב מסחרי. למרות שזה היה הוכיח כי אפשר להשתמש בטכניקה הכפולה בנוסף קמח כדי לייצר שאור au כאב עם הפירור הפתוח הרצוי, עדיין לא הייתה שאלה לגבי הרבגוניות של הטכניקה. בנוסף יכול להכפיל את הקמח לשמש לייצור הסוג של בצק גבוה לחות המשמש ליצירה אופייני מבנה פירור הפתוח לרווחה של ג'בטה?

להמשך קריאה »

הודעות ישנה יותר »