Żywić się
Posty
Komentarze

O

Będąc szkolenie teoretyczne w chemii organicznej kilka lat temu nie zależy mi, aby pamiętać, staram się podchodzić większość z tego, co robię, w tym pieczywa, z zacięciem naukowym. Chociaż niektórzy mogą mieć talent do tworzenia dobrej jakości chleb "czuć", jestem nigdzie nie jest tak utalentowany i to za konieczne, aby dokładnie zważyć i zmierzyć czas składników i temperatury, aby móc stale produkować wysokiej jakości produktu.

Nauczyłem się najbardziej z tego, co wiem, pieczenia chleba z 4 źródeł: 1) bardzo hojny przyjaciel, który okazuje się być niezwykle utalentowany rzemieślnik chleb piekarz zawodowej, 2) przedmiotów lub dwa w King Arthur Flour Centrum Edukacji 3) Mnogość dostępnych książek na temat pieczenia chleba i 4) wielokrotnego praktyk i doświadczeń w mojej kuchni domowej.

Wiele książek dostępnych obecnie na temat pieczenia chleba są autorstwa profesjonalnych piekarzy, większość z których doświadczenie zdobyte na często poziomu produkcji na skalę komercyjną. W związku z tym, to było moje doświadczenie, że niektóre z "wspólnej mądrości" proffered w tych książkach, związanych z takich rzeczy jak mieszania ciasta metod wprowadzania pary, itp, jest po prostu nie dotyczy w taki sam sposób, w znacznie mniejszej skali piekarza domu. W ramach tego bloga, będę się starać wskazać i omówić te różnice, jak się prezentują.

- SteveB