Żywić się
Wiadomości
Komentarze

O

Został przeszkolony jako akademickiej chemika organicznego więcej lat wstecz, niż mi zależy, aby pamiętać, staram się podchodzić większość tego, co robię, w tym pieczywa, z zacięciem naukowym. Chociaż niektórzy mogą mieć talent do tworzenia dobrej jakości chleb "czuć", jestem nawet w pobliżu tak utalentowany i uważają, że jest to konieczne, aby dokładnie zważyć składniki i mierzyć czas i temperaturę, aby móc stale produkować wysokiej jakości produktu.

Nauczyłem się najbardziej z tego, co wiem, od pieczenia chleba z 4 źródeł: 1) bardzo hojny przyjaciel, który okazuje się być niezwykle utalentowany profesjonalny rzemieślnik chleb piekarz, 2) kurs lub dwa na Król Artur Mąka Centrum Edukacji 3) mnóstwo książek dostępnych na wypieku chleba i 4) wielokrotnym praktyce i doświadczeniu w mojej kuchni domowej.

Wiele książek dostępnych obecnie na temat pieczenia chleba są autorami zawodowych piekarzy, większość których doświadczenie zdobyte przy często poziomu produkcji na skalę komercyjną. W związku z tym, to było moje doświadczenie, że niektóre z "wspólnej mądrości" proffered w tych książkach, związane z takimi rzeczami jak mieszania ciasta, metod wprowadzania pary, itp., jest po prostu nie stosuje się w taki sam sposób, w znacznie mniejszej skali od piekarza domu. W ramach tego bloga, będę się starać, aby podkreślić i omówić te różnice, jak się prezentują.

- SteveB