Żywić się
Posty
Komentarze

O

Został przeszkolony jako akademickiej chemika organicznego więcej lat wstecz niż Zależy mi, aby pamiętać, staram się podejść do większości tego, co robię, w tym pieczywa, z zacięciem naukowym. Chociaż niektórzy mogą mieć talent do produkcji dobrej jakości chleb "czuć", jestem nawet w pobliżu tak utalentowany i znaleźć niezbędne składniki dokładnie ważyć i mierzyć czas i temperaturę, aby móc stale produkować wysokiej jakości produkt.

Nauczyłem się najbardziej z tego, co wiem, od pieczenia chleba z czterech źródeł: 1) bardzo hojny przyjaciel, który okazuje się być niezwykle utalentowany rzemieślnik chleb piekarz zawodową, 2) kurs lub dwa w King Arthur Flour Centrum Edukacji 3) Mnogość dostępnych książek na chleb do pieczenia i 4) wielokrotnego praktyk i doświadczeń w moim domu kuchni.

Wiele książek dostępnych obecnie o wypieku chleba są autorstwa profesjonalnych piekarzy, większość których doświadczenie zdobyte na często poziomu produkcji na skalę komercyjną. W konsekwencji, to było moje doświadczenie, że niektóre z "wspólnej mądrości" proffered w tych książkach, związane z takimi rzeczami jak mieszania ciasta metod wprowadzania pary, itp, jest po prostu nie dotyczy w taki sam sposób, w znacznie mniejszej skali piekarza domu. W ramach tego bloga, będę starać się wskazać i omówić te różnice, jak się prezentują.

- SteveB