Karmić się
Posty
Komentarze

O

Które zostały naukowo przeszkoleni w chemii organicznej więcej lat wstecz, niż mi zależy, aby pamiętać, staram się podchodzić większość z tego, co robię, w tym wypieku chleba, z zacięciem naukowym. Chociaż niektórzy mogą mieć talent do tworzenia dobrej jakości chleb "czuć", ja nigdzie nie jest tak utalentowany i to za konieczne, aby dokładnie ważyć składniki i zmierzyć czasu i temperatury, aby móc stale produkować wysokiej jakości produktu.

Nauczyłem się najbardziej z tego, co wiem, pieczenia chleba z 4 źródeł: 1) bardzo hojny przyjaciel, który okazuje się być niezwykle utalentowany profesjonalny rzemieślnik chleb piekarz, 2) kurs lub dwa w King Arthur Flour Centrum Edukacji 3) mnóstwo książek dostępnych na chleb do pieczenia i 4) wielokrotnego praktyk i doświadczeń w mojej rodzinnej kuchni.

Wiele książek dostępnych obecnie na temat pieczenia chleba są autorstwa profesjonalnych piekarzy, większość których doświadczenie zdobyte na często poziomu produkcji na skalę komercyjną. W związku z tym, to było moje doświadczenie, że niektóre z "wspólnej mądrości" proffered w tych książkach, związanej z takich rzeczy jak mieszania ciasta, metod wprowadzania pary, itp, to po prostu nie dotyczy w taki sam sposób, w znacznie mniejszej skali piekarza domu. W ramach tego bloga, będę się starać wskazać i omówić te różnice, jak się prezentują.

- SteveB