Żywią się
Posty
Komentarze

O

Został przeszkolony jako akademickiej chemii organicznej kilka lat wstecz, niż mi zależy, aby pamiętać, że mają tendencję do zbliżania większość tego, co robię, w tym pieczywa, z zacięciem naukowym. Chociaż niektórzy mogą mieć talent do tworzenia dobrej jakości chleb "czuć", jestem nawet w pobliżu tak utalentowany i uważają, że jest to konieczne, aby dokładnie zważyć składniki i pomiaru czasu i temperatury, aby móc stale produkować wysokiej jakości produkt.

Nauczyłem się najbardziej z tego, co wiem, od pieczenia chleba z 4 źródeł: 1) bardzo hojny przyjaciel, który okazuje się być niezwykle utalentowany profesjonalny rzemieślnik chleb piekarz, 2) przedmiotów lub dwa w Król Arthur Mąka Centrum Edukacji 3) Mnogość dostępnych książek na chleb do pieczenia i 4) wielokrotnym praktyk i doświadczeń w mojej kuchni domowej.

Wiele książek dostępnych obecnie na temat pieczenia chleba są autorami zawodowych piekarzy, większość których doświadczenie zdobyte przy często poziomu produkcji na skalę komercyjną. W związku z tym, to było moje doświadczenie, że niektóre z "wspólnej mądrości" proffered w tych książkach, związanego takich rzeczy jak mieszania ciasta metod wprowadzania pary, itp, jest po prostu nie stosuje się w taki sam sposób, w znacznie mniejszej skali piekarza domu. W ramach tego bloga, będę starać się wskazać i omówić te różnice, jak się prezentują.

- SteveB