Харчуватися
Повідомлень
Коментарі

Про Те

Будучи академічно підготовку в якості хіміка-органіка більше років тому, чим я хочу пам'ятати, я, як правило, підходять майже все, що я роблю, в тому числі випічки хліба, з наукової зігнуті. У той час як деякі з них можуть мати талант, щоб справити хороше якість хліба по "відчувати", я ніде поблизу, як талановитий і знайти його необхідно точно зважити інгредієнти і вимірювання часу і температури, щоб мати змогу постійно виробляти продукцію високої якості.

Я дізнався майже все, що я знаю, випічки хліба з 4 джерел: 1) дуже щедрий друг, який також, трапляється, надзвичайно талановитий професійний ремісник хліб Бейкер, 2) курс або два в King Arthur Flour освітнього центру 3) Безліч книг по випічці хліба і 4) повторного практики і досвіду в моїй домашній кухні.

Багато хто з книг в даний час про випічці хліба будуть автором професійних пекарів, більшість, чий досвід часто накопиченого на торгово-масштабних рівнів виробництва. Як наслідок, це був мій досвід, що деякі з «загального мудрості» простягнуту в цих книгах, пов'язаних з такими речами, як Тестомесильная, методи парової введення і т.д., це просто не застосовується таким же чином, в значно менших масштабах домашньої пекаря. В рамках цього блогу, я буду прагнути до точки, і обговорювати ці відмінності, як вони уявляють себе.

- SteveB