Харчуватися
Повідомлень
Коментарі

Про

Будучи академічно підготовку в якості хіміка-органіка більше років тому, чим я хочу пам'ятати, я, як правило, підходять майже все, що я можу зробити, в тому числі випічки хліба, з наукової зігнуті. У той час як деякі можуть мати талант, щоб справити хороше якість хліба по "відчувати", я ніде поблизу, як талановитий і знайти його необхідно точно зважити й виміряти інгредієнти час і температуру, щоб мати змогу постійно виробляти продукт високої якості.

Я дізнався, більшість того, що я знаю, випічки хліба з 4 джерел: 1) дуже щедрий друг, який також, трапляється, надзвичайно талановитий професійний ремісник хліб пекаря, 2) курс або два в Король Артур Борошно освітнього центру 3) Безліч книг, доступних на деко хліб і 4) повторного практики і досвіду в моїй домашній кухні.

Багато хто з книг в даний час про хлібопеченні є автором професійних пекарів, більшість чий досвід часто отримала в промислових масштабах рівня виробництва. Як наслідок, це був мій досвід, що деякі з «загального мудрості», пропонованої в цих книгах, пов'язаних з таких речей, як тісто змішування, методів парової введення і т.д., це просто не застосовується таким же чином, в значно менших масштабах домашньої пекаря. В рамках цього блогу, я буду прагнути, щоб вказати, і обговорювати ці відмінності, як вони уявляють себе.

- SteveB