Харчуватися
Повідомлень
Коментарі

Про

Будучи академічно підготовку як хіміка-органіка більше років тому, чим я хочу пам'ятати, я як правило, підхід майже все, що я роблю, в тому числі випічки хліба, з науковим ухилом. У той час як деякі з них можуть мати талант, щоб справити хороше якість хліб "відчувати", я ніде не поруч настільки ж талановитий і вважають за необхідне точно зважити інгредієнти і виміряти час і температуру, щоб мати можливість постійно виробляти продукт високої якості.

Я дізнався майже все, що я знаю про випічці хліба з 4 джерел: 1) дуже щедрий друг, який також, трапляється, надзвичайно талановитий професійний ремісник хліб пекар, 2) курс або два в Король Артур Борошно освітнього центру 3) безліч книг, доступних на випічки хліба і 4) повторного практики і досвіду в моїй домашній кухні.

Багато хто з книг, доступних в даний час близько хлібопеченні є автором професійних пекарів, більшість чий досвід часто, накопиченого на промислових масштабах рівня виробництва. Як наслідок, це був мій досвід, що деякі з «загального мудрості" простягнуту в цих книгах, пов'язаних з такими речами, як тісто змішування, методів парової введення і т.д., просто не застосовується таким же чином, в значно менших масштабах домашньої пекаря. У рамках цього блогу, я постараюся вказати на і обговорити ці відмінності, як вони представляють себе.

- SteveB