Харчуються
Повідомлень
Коментарі

Про це

Будучи академічно підготовку як хіміка-органіка більше років тому, чим я хочу пам'ятати, я, як правило, підходять майже всі, що я роблю, в тому числі випічці хліба, з наукової зігнуті. У той час як деякі з них можуть мати талант, щоб справити хороше якість хліб "відчувати", я ніде поруч настільки ж талановитий і вважають за необхідне точно зважити інгредієнти і виміряти час і температуру, щоб мати можливість постійно виробляти продукт високої якості.

Я дізнався майже все, що я знаю про випічці хліба з 4 джерел: 1) дуже щедрий друг, який також, трапляється, надзвичайно талановитий професійний ремісник хліб пекаря, 2) від курсу або два в короля Артура Борошно освітнього центру 3) безліч книг, доступних на випічки хліба і 4) повторного практики і досвіду в моїй домашній кухні.

Багато хто з книг в даний час про хлібопеченні є автором професійних пекарів, більшість, чий досвід був часто накопиченого на промислових масштабах рівня виробництва. Як наслідок, це був мій досвід, що деякі з «загального мудрості», запропонованому в цих книгах, пов'язаних з такими речами, як Тестомесильная, методів парової введення і т.д., просто не застосовується таким же чином в значно менших масштабах домашньої Бейкер. В рамках цього блогу, я постараюся вказати і обговорити ці відмінності, як вони уявляють себе.

- SteveB